top of page

ERCE

26 lip 2021

EUPOLIS project update

W ramach projektu euPOLIS 28 lipca (godz. 17.00-19.00) odbędzie się otwarte warsztatowe spotkanie konsultacyjne dotyczące koncepcji przebudowy pasażu im. Anny Rynkowskiej i zieleńca pomiędzy ul. Gdańską i Wólczańską (przy Komendzie Wojewódzkiej PSP) w Łodzi. Podczas spotkania omówione zostaną możliwe do wprowadzenia rozwiązania, ich plusy i minusy oraz dalsze kroki dotyczące planowanej inwestycji.

Spotkanie organizowane jest przez Biuro Rewitalizacji i Mieszkalnictwa Urząd Miasta Łodzi, we współpracy z Europejskim Regionalnym Centrum Ekohydrologii PAN.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych projektowaniem i/lub korzystaniem z pasażu i zieleńca: mieszkańców i mieszkanki, lokalne firmy, organizacje społeczne oraz organizacje pozarządowe. Spotkanie rozpocznie się na sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej (ul. Wólczańska 111/113), w przypadku sprzyjającej pogody warsztaty będą kontynuowane na terenie pasażu. Więcej informacji dostępnych jest na stronie:

https://rewitalizacja.uml.lodz.pl/aktualnosci/artykul/jak-powinien-wygladac-pasaz-im-anny-rynkowskiej-id19120/2021/7/13/

Przebudowa pasażu oraz zieleńca realizowana jest w ramach projektu pn.: "Zintegrowane planowanie inwestycji w tereny zielone dla poprawy zdrowia i samopoczucia mieszkańców - euPOLIS" finansowanego z programu ramowego EU Horyzont 2020.

bottom of page